Eksik bir şey var, dediğin oluyorsa, yaşadığın hayatı gözden geçirmen gerekiyor demektir.

Şimdi hak ettiğin ne varsa,
hepsini yaşama zamanı.
Mutluluk, coşku, ihtişam ve
kendini yaşayabileceğin bir dünya seni bekliyor. Kendin olduğun, tanıdık gülümsemelerle çevrildiğin, hedeflerini birer birer gerçekleştirdiğin o büyük dünyaya hoş geldin.

DÜNYAYA AÇILACAK PROJELER
senkaya
DÜNYAYA AÇILMIŞ PROJELER
senkaya
senkaya
senkaya
senkaya
DÜNYAYA AÇILMIŞ PROJELER
senkaya
Platin Planet Görsel

Şenkaya’nın Kurtköy'deki 4. büyük projesi olan Platin Planet, 11.250 m2’lik alanda 8 blok ve 296 konuttan oluşuyor. Avlu konseptiyle hayata geçen proje, sıra dışı mimarisiyle şehirden uzaklaşmanızı sağlıyor. 1,5+1’den 4+1’e uzanan yeşile bakan daireleri, sauna, sinema, yoga alanı, pilates odası, çocuklar için oyun odası, zen bahçesi ve göletiyle her ânı daha iyi yaşatıyor.

platinplanet.com.tr
senkaya
Park Planet

10 dönüm arazi üzerinde yükselen Park Planet, 240 dairesiyle yaşam kalitesini daima yükseklerde tutuyor. 1 +1’den 4 +1’e farklı daire seçenekleri, oyun odaları, açık ve kapalı havuzu, kış bahçesi, yürüyüş parkuru, seyir terası, çocuk oyun parkı ve yeşil alanları ve daha bir çok artısıyla düşlediğiniz bir hayata adım atmanızı sağlıyor.

parkplanet.com.tr
senkaya
Blue Planet

Blue Planet, İstanbul’un değer kazanan iş, yaşam ve eğitim merkezi Kurtköy’de yükseliyor. Mavi ve yeşilin yeni mimari çizgilerle buluştuğu proje, 254 dairesiyle kaliteli ve huzurlu bir yaşam sunuyor.

blueplanet.com.tr
senkaya
Garden Planet

Garden Planet, sıra dışı mimarisi, yüksek teknolojiyle donatılmış daireleri ve yeşil alanlarıyla Kurtköy’ün en genç projesi.1+1’den 4+1’e birbirinden eşsiz 370 daire, size yeşilin ve İstanbul’un mükemmel havasını soluma fırsatı sunuyor.

gardenplanet.com.tr

Kurumsal

Herkesin bir hayali var. Kimi bu hayalin peşinde koşarken mucizeler gerçekleştirir, kimi hep erteleyerek zamanı tüketir. Şenkaya, başladığı yolda, her zaman mucizelere dokundu. Yaşamanın verdiği o muazzam tadı fark edenlere, kendileri gibi olmanın mutluluğunu yaşattı. Ruhu olmayan mekânların, hiçbir zaman insana uyum sağlayamayacağını bilerek inşa ettiği her proje, doğasına da uyum sağladı.

Güçlü analiz yönüyle, insana iyi gelecek noktaları belirleyerek, proje skalasını anbean güçlendirdi. İnsana, çevreye, dünyaya ve fikirlere saygılı bir yapıyla yenilikler tasarlayıp üretirken, doğayı koruyan evrensel fikirlere de sahip çıkarak geleceği de korudu. Şenkaya, iyi gelecek lokasyonlarla, iyilik ve kusursuzluk inşa etmeye devam edecek.

Çünkü her şey, mutlu olmak için...

Şenkaya, 1995 yılında kaliteli, kusursuz ve mutlu yaşam alanları yaratmak üzere Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesinden mezun olan Ferruh Şenkaya tarafından kuruldu. 1995-2000 yılları arasında yoğun olarak Ege'de ticari yapı ve konut üretimleri gerçekleştiren şirket, 2000 yılından sonra portföyüne İstanbul’u da ekledi. Yerli-yabancı yatırımcılar için kendi öz sermayesiyle konut projeleri ve taahhüt işlerine imza attı.

Bugüne kadar iş merkezleri, fabrikalar, otomotiv plazaları, kültür merkezleri, konut ve villa projelerinin inşaatlarını büyük bir özenle gerçekleştirdi. 2011 yılında merkezini İstanbul'a taşıyarak “Planet” temalı projeleriyle kalite ve çevre bilincinden ödün vermeden İstanbul'da faaliyet göstermeye başladı. 500.000 metrekareden fazla inşaat alanında ismi olan Şenkaya, hâlâ yüksek kalitede, sıra dışı projelere
imza atmaya devam ediyor.

Bugün, "iyi yaşam" konseptiyle hayalleri olanlara iyi gelecek bir lokasyonda,
İstanbul Kemer’de, yepyeni bir projeye adım atmanın mutluluğunu yaşıyor.
Privé Kemer, her zaman hak ettiklerini yaşamak isteyenlerin buluşma noktası olmaya hazırlanıyor.

DÜNYAYA VE SEKTÖRE BAKIŞI

Şenkaya, kendi sektöründe kaliteli, istikrarlı ve doğru büyüme stratejileriyle herkes için doğru yaşam alanları oluşturuyor. Tüm projelerinde iyi yaşamayı odağa alırken hayatı hak edilen şekilde yaşatıyor. En son teknolojik gelişmeler ışığında hayata geçen zamansız projeler, insan ve çevre konforu gözetilerek tasarlanıyor.

senkaya
ÇEVRE POLİTİKASI

Şenkaya, her projesiyle çevre standartlarında dünyayı yakalamayı hedefliyor. Fark yaratan projeleriyle her zaman en yeniyi ve iyiyi sunarken, doğaya, çevreye, insana saygı duyuyor ve bunu bir sorumluluk olarak benimsiyor. Proje süreçlerinde çevreyle dost uygulamalarla gerekli önlemleri alan ve ayrıntılara dikkat eden Şenkaya,
sürdürülebilir bir gelecek kurmanın öneminin farkında.

İNSAN KAYNAKLARI Form

Şenkaya çalışanları, yaşama geniş bir perspektifle bakıyor ve etik değerlerle geçmişe, bugüne ve geleceğe değer katıyor.
Takım çalışmasının, başarının en büyük sırrı olduğuna inanarak eşsiz bir uyumla çalışıyor. Şenkaya İnşaat’ta doğabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere iş başvurunuzu göndermek için lütfen tıklayın.

İŞ BAŞVURU FORMUTEDARİKÇİ YÜKLENİCİ FormARSA Form
senkaya

Şenkaya İnşaat Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Büyükdere Cad. No:237 Noramin İş Merkezi Kat:1/109 Maslak İstanbul

Tel: 212. 286 24 24

Mail: info@senkayainsaat.com.tr

GERİ BİLDİRİM Form

Şenkaya hakkında tüm geri bildirimlerinizi bu form üzerinden iletebilirsiniz.